Rezerwacje: +48 601 880 406, klub@lesecret.pl


Taniec erotyczny Wrocław 5/5


01-10-2012 dodano przez Tancerka Erotyczna

Taniec Erotyczny Wrocław - Co to jest?


Inaczej Erotic dance to bardzo popularna odmiana tańca dla kobiet. To taniec uczący sexownych, zmysłowych, kocich ruchów, doprowadzających mężczyzn do szaleństwa.


Taniec Erotyczny we Wrocławiu w klubie Le Secret pomaga wydobyć z siebie erotyzm i seksapeal. Uczy zmysłowego kołysania biodrami i kobiecego poruszania się, wyzwala wdzięk i wyrabia poczucie rytmu. Pozwala zaimponować odwagą i wyobraźnią oraz pewnością siebie w klubach i na imprezach, ale także urozmaicić relacje z partnerem. W zależności od chęci, można wybrać zajęcia, które włączają do programu elementy stripteasu albo lap dance.

Gdzie jest najlepszy taniec erotyczny we Wrocławiu?


Taniec erotyczny w najlepszym wykonaniu we Wrocławiu tylko w klub Lesecret. Istnieje możliwość wynajęcia pokazów na wieczór kawalerski oraz erotic show w lesecret. W czasie pokazu tańca erotycznego staramy się aktywować również publiczność. Każdy z klientów może zamówić prywatny taniec erotyczny.

Taniec Erotyczny Wrocław - Dojazd


Wyświetl większą mapę

photo of 'Taniec Erotyczny Wrocław'
Zorganizujemy oczywiście dla Państwa pełen niezapomnianych wrażeń wieczór kawalerski we Wrocławiu oraz wszelkiego rodzaju imprezy firmowe i okolicznościowe- te otwarte, jak również całkowicie zamknięte. Możemy również pomóc w przygotowaniu scenariusza tej imprezy i zaproponować szersze menu cateringowe. Akceptujemy karty kredytowe i płatnicze, wystawiamy również wedle życzenia faktury VAT.

Godziny Otwarcia

  • Niedziela - Czwartek

    od 21:00 do ostatniego klienta

    Wstęp: 20 zł

  • Piątek - Sobota

    od 21:00 do ostatniego klienta

    Wstęp: 30 zł

Facebook