Rezerwacje: +48 601 880 406, klub@lesecret.pl


Striptiz klub Wrocław Le Secret 5/5


01-10-2012 dodano przez Striptizerka

Striptiz klub wrocław


Witamy w ekskluzywnym striptiz klubie we Wrocławiu

Jest nam niezmiernie miło przywitać Państwa w nowym, ekskluzywnym klubie ze stripteasem - Le SECRET, jedynym tego typu miejscu w samym centrum Wrocławia. Czekamy na Państwa cały tydzień od godziny 21:00, do 4:00 lub dłużej, jeśli tylko chciałbyś się z nami i u nas bawić.

Nasz klub zlokalizowany jest na poziomie -1 pasażu przy ul. św. Mikołaja 9-11, nieopodal Manaany, IlGusto, Lewitacji i Nagiego Kamerdynera, w odległości zaledwie 100m od wrocławskiego rynku.

Klub Le Secret wychodząc naprzeciw dotychczasowemu pruderyjnemu podejściu do tematu zabawy zaprasza Państwa na nocne show zabarwione lekką domieszką erotyki w wykonaniu naszych uroczych tancerek, których miłe towarzystwo pozwoli zapomnieć o codziennych troskach i skupić się tylko i wyłącznie na szalonej zabawie.

Le SECRET swoim wystrojem nawiązuje do czasów rewolucji seksualnej z lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku, a naszym szczerym zamiarem jest chęć zapewnienia najlepszych możliwych warunków do udanej zabawy wymagającej grupie gości, którzy pragną spędzać czas w klubie o nienagannym wystroju, gdzie obsługa jest w stanie spełniać nawet najbardziej nieoczekiwane zamówienia, a gość przy drinku ma okazję celebrować piękno kobiecego ciała w towarzystwie naszych seksownych tancerek. striptiz klub Wrocław - Le Secret, gorąca i nieskrępowana atmosfera tworzona przez nasze piękne panie przyciąga jak magnes, dlatego nie bądź zdziwiony, gdy szybko dołączysz do szerokiego grona naszych stałych i ulubionych klientów, bo o to przecież chodzi. Pragniemy oczywiście każdego z naszych miłych gości zapewnić o całkowitej dyskrecji.Gdzie jest najlepszy striptiz klub we Wrocławiu?


Striptiz klub Wrocław - w najlepszym wykonaniu we Wrocławiu tylko w klube Lesecret. Istnieje możliwość wynajęcia pokazów na wieczór kawalerski oraz erotic show w lesecret. W czasie pokazu tańca erotycznego staramy się aktywować również publiczność. Każdy z klientów może zamówić prywatny taniec erotyczny.

Striptiz klub Wrocław - Dojazd


Wyświetl większą mapę

photo of 'Striptiz klub wrocław'
Zorganizujemy oczywiście dla Państwa pełen niezapomnianych wrażeń wieczór kawalerski we Wrocławiu oraz wszelkiego rodzaju imprezy firmowe i okolicznościowe- te otwarte, jak również całkowicie zamknięte. Możemy również pomóc w przygotowaniu scenariusza tej imprezy i zaproponować szersze menu cateringowe. Akceptujemy karty kredytowe i płatnicze, wystawiamy również wedle życzenia faktury VAT.

Godziny Otwarcia

  • Niedziela - Czwartek

    od 21:00 do ostatniego klienta

    Wstęp: 20 zł

  • Piątek - Sobota

    od 21:00 do ostatniego klienta

    Wstęp: 30 zł

Facebook